© DF-Koekelare
Voorzitter: Jules Anseeuw Secretaris: Raf Fiems 051 58 16 71 Raf.Fiems@telenet.be Programmator: Daniël Vandenbroucke 051 58 90 22 daniel.vandenbroucke1@telenet.be Bestuursleden: Philippe Vandenbussche 051 58 23 18 vandenbussche.ph@scarlet.be Gerard Pollentier 051 58 95 61 pollentier.gerard@scarlet.be Tom Pollentier 0479 67 57 79 tom.pollentier@gmail.com Guido Deprez 051 58 90 54 guido.deprez@gmail.com Cattrysse Fons 051580594 fons.cattrysse@gmail.com Bryon Dries 048265827 dries.bryon@gmail.com Rekeningnummer DF Koekelare: Iban: BE 82 4731 0401 4168 Bic : KRED BE BB Wilt u meewerken als bestuurslid van onze afdeling Koekelare? U bent van harte welkom!
Bestuur
© DF-Koekelare
Voorzitter: Jules Anseeuw Secretaris: Raf Fiems 051 58 16 71 Raf.Fiems@telenet.be Programmator: Daniël Vandenbroucke 051 58 90 22 daniel.vandenbroucke1@telenet.be Bestuursleden: Philippe Vandenbussche 051 58 23 18 vandenbussche.ph@scarlet.be Gerard Pollentier 051 58 95 61 pollentier.gerard@scarlet.be Tom Pollentier 0479 67 57 79 tom.pollentier@gmail.com Guido Deprez 051 58 90 54 guido.deprez@gmail.com Cattrysse Fons 051580594 fons.cattrysse@gmail.com Bryon Dries 048265827 dries.bryon@gmail.com Rekeningnummer DF Koekelare: Iban: BE 82 4731 0401 4168 Bic : KRED BE BB Wilt u meewerken als bestuurslid van onze afdeling Koekelare? U bent van harte welkom!
Bestuur